Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Usługi transmisji wideo na żywo z wydarzeń sportowych (mecze, turnieje i pokazy) to nie tylko dostarczanie obrazu z boiska czy areny, ale także przenoszenie widzów prosto do akcji, bezpośrednio na miejsce wydarzeń. Jako doświadczeni specjaliści w dziedzinie transmisji video live, nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą wydarzeń sportowych, zapewniając najwyższą jakość obrazu i dźwięku oraz płynność przekazu. Wykorzystujemy najnowsze technologie i sprzęt, aby dostarczyć niezapomniane wrażenia z oglądania ulubionych dyscyplin sportowych w czasie rzeczywistym za pomocą znanych serwisów jak social media tj. YouTube, Facebook, Instagram etc.

Dodatkową opcją jest rejestracja całej transmisji do późniejszego odtworzenia – z każdej kamery osobno – np do analizy sportowej spotkania z zawodnikami.

Zachęcamy do Kontaktu!

Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalną transmisją live z wydarzeń sportowych, skontaktuj się z nami już dziś! Nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci zrealizować najlepszą transmisję, która będzie doceniona przez kibiców i uczestników.